Χριστίνα Μπόμπα: Αποκάλυψε τι αρέσει στις δίδυμες να κρύβουν σε διάφορα σημεία του σπιτιού
Από το μπάνιο μέχρι τα ντουλάπια και τα συρτάρια, τα αγαπημένα παιχνίδια των κοριτσιών είναι παντού.
![Χριστίνα Μπόμπα: Αποκάλυψε τι αρέσει στις δίδυμες να κρύβουν σε διάφορα σημεία του σπιτιού](https://cdn.mommd.gr/img/1072/643/82/2024/04/11/55c63dd6-chrismpo.jpg?t=OjbsBUCYPYJdsXCSKH29ow)
Η Χριστίνα Μπόμπα μέσα από τις συχνές αναρτήσεις της μοιράζεται διάφορες στιγμές με τις κόρες της και την καθημερινότητά τους.
Τόσο η ίδια όσο και ο Σάκης Τανιμανίδης παρά τις επαγγελματικές τους υποχρεώσεις, περνούν αρκετές ώρες με τα δίδυμα κορίτσια τους, που σημειωτέον πηγαίνουν παιδικό σταθμό.
Χριστίνα Μπόμπα: Τι κάνουν οι δίδυμες όταν δεν πάνε σχολείο
Τις ώρες λοιπόν που απουσιάζουν οι μικρές, η Χριστίνα Μπόμπα προσπαθεί να ρυθμίσει τις δουλειές της ώστε να είναι μαζί τους στο σπίτι όταν επιστρέψουν.
Θα πάνε μαζί για ψώνια,
![christina-mpompa-kores.jpg](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2024/04/11/christina-mpompa-kores.jpg?t=6eZhjaUkG9_-MNA2VQ95-g)
θα πάνε στη θάλασσα,
![xristina-mpompa-paralia-me-kores-(2).jpg](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2024/04/11/xristina-mpompa-paralia-me-kores-(2).jpg?t=RjPjq-wIsJgFNsa4u00tNQ)
θα παίξουν και θα διαβάσουν.
![mpompa-didimes-drastiriotites.jpg](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2024/04/11/mpompa-didimes-drastiriotites.jpg?t=XVatOKyluUQ34BwCotYawQ)
Τα παιχνίδια που κρύβουν οι δίδυμες στο σπίτι
Σε πρόσφατη ανάρτησή της η Χριστίνα Μπόμπα ανακάλυψε τι αρέσει στις δίδυμες να κρύβουν σε όλο το σπίτι. Πρόκειται για μικρά ζωάκια, που είναι διάσπαρτα παντού: στο μπάνιο, στην ντουλάπα, στα συρτάρια.
Μάλιστα, η μαμά της Αριάνας και της Φιλίππας φωτογραφήθηκε μαζί τους στο μπάνιο γράφοντας χαρακτηριστικά: «Έχω και παρέα στο μπάνιο * παντού βρίσκω γατούλες, σκυλάκια ζωάκια πια ...μέσα στα παπούτσια μου, σε όλα τα δωμάτια, σε ντουλάπια, συρτάρια! Τους αρέσει πολύ να τα κρύβουν...».
![mpompa-mpanio.jpg](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2024/04/11/4525f0ad-mpompa-mpanio.jpg?t=D4VlCwcAY258NUAcnc9xCw)
Η Χριστίνα Μπόμπα έχει πει πολλές φορές σε συνεντεύξεις πόσο έχει αλλάξει η ζωή της μετά τη γέννηση των παιδιών της καθώς ήταν συνειδητή επιλογή να γίνει μητέρα: «Μπαίνει μια νέα ταυτότητα μπροστά από όλες τις υπόλοιπες. Η "μητέρα". [...]Καλείσαι να έχεις την καλύτερη εκδοχή του εαυτού σου, για να δίνεις παράδειγμα στα παιδιά σου».