Κι όμως στόλισε! Η Ελληνίδα δημοσιογράφος δημοσίευσε φώτο με το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της (pics)
Κι όμως έχει στολίσει από τις 13 Οκτωβρίου!
![Κι όμως στόλισε! Η Ελληνίδα δημοσιογράφος δημοσίευσε φώτο με το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της (pics)](https://cdn.mommd.gr/img/1075/645/82/2019/11/04/elena-polikarpou-xristougenniatiko-dentro-5.jpg?t=EryyWUeeX3MqSsAiMy5ksg)
Τι και αν διανύουμε την δεύτερη εβδομάδα του Νοέμβρη τι και αν μας χωρίζουν 50 μέρες από τα Χριστούγεννα. Η όμορφη δημοσιογράφος στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο της και δημοσίευσε τη φωτογραφία πριν μερικές ώρες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Όπως θα δείτε και στη φώτο που ακολουθεί η κόρη της ποζάρει μπροστά από αυτό, δείχνοντάς μας ότι για εκείνη και την οικογένειά της, τα Χριστούγεννα έρχονται λίγο νωρίτερα στο σπίτι τους.
«Η παρέα μου τις τελευταίες εβδομάδες!!!», σχολίασε κάτω από τη φωτογραφία και συνέχισε, «έχουμε στολίσει από τις 13 Οκτωβρίου ??? Με υγεία και μόνο τελευταία το έχω καταλάβει πολύ καλά!!!???».
Η αλήθεια είναι ότι πάντα την πρώτη χριστουγεννιάτικη φωτογραφία τη βλέπουμε στο δικό της προφίλ μιας και κάθε χρόνο φροντίζει να εκπλήσσει ευχάριστα τους διαδικτυακούς της φίλους, δείχνοντας το στολισμένο της σπίτι από τον Οκτώβριο.
Δείτε ποια είναι η γνωστή Ελληνίδα δημοσιογράφος, στη gallery που ακολουθεί:
![Σε ρυθμούς «Jingle Bells», χορεύει η ίδια και η οικογένειά της.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/11/04/elena-polikarpou-xristougenniatiko-dentro-2.jpg?t=qZo-8wOtBkd3-MDoaSlVog)
![Όπως βλέπετε πέρυσι πάλι νωρίς-νωρίς στόλισε και αυτό για χάρη των παιδιών της. Τους αρέσουν τα Χριστούγεννα και μπαίνουν σε χριστουγεννιάτικο πνεύμα από τον Οκτώβριο.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/11/04/elena-polikarpou-xristougenniatiko-dentro-1.jpg?t=jaE8pdSiKmizkKU8wUw44g)
![Αυτή ήταν η πρώτη φωτογραφία που δημοσίευσε για φέτος μέσα στον Οκτώβρη.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/11/04/elena-polikarpou-xristougenniatiko-dentro-4.jpg?t=YDI8KE3w90GW2LBhJzlerA)
![Και αυτή η δεύτερη, δείχνοντάς μας την κόρη της να ποζάρει μπροστά από αυτό.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/11/04/1656118988544-49049605-elena-polikarpou-xristougenniatiko-dentro-5.jpg?t=hhif7tetb5I8tsR8c4QKig)
![Η Έλενα Πολυκάρπου έκανε τη διαφορά για ακόμη μια φορά.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/11/04/elena-polikarpou-xristougenniatiko-dentro-3.jpg?t=uwpS27vAaG6hPxWvNBz_EA)