Λευτέρης Πετρούνιας: Οικογενειακή εξόρμηση στον Πόρο - Η γλυκιά φώτο με τις κόρες του
Στον Πόρο βρέθηκαν το Σαββατοκύριακο ο Λευτέρης Πετρούνιας με την οικογένειά του.
![Λευτέρης Πετρούνιας: Οικογενειακή εξόρμηση στον Πόρο - Η γλυκιά φώτο με τις κόρες του](https://cdn.mommd.gr/img/1040/624/82/2022/07/05/lefteris-petrounias-kores-2.jpg?t=Y9N_4LOGEkn4hjJRWnpfTw)
Ο Λευτέρης Πετρούνιας και η Βασιλική Μιλλούση επέλεξαν τον Πόρο για μία σύντομη εξόρμηση εκτός Αττικής. Το ζευγάρι βρέθηκε εκεί το Σαββατοκύριακο και ο Ολυμπιονίκης μοιράστηκε με τους ακολούθους του δύο νέες φωτογραφίες με τις κόρες του, Σοφία και Λένια.
«Κάπως έτσι είμαστε τις Κυριακές! Εσείς;» έγραψε στην ανάρτησή του. Στη μία φωτογραφία κρατάει τις κόρες του αγκαλιά και στην άλλη από τα χέρια.
![lefteris petrounias kores paralia](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2022/07/05/lefteris_petrounias_kores_paralia.jpg?t=_8fZAZj4c0U3vM14JGPzUA)
Tο χαμόγελό του και στις δύο αποδεικνύει πάντως για ακόμα μία φορά είναι ξετρελαμένος με τις κόρες του και ότι απολαμβάνει τον ρόλο του πατέρα όσο τίποτα. Τα δύο κοριτσάκια είναι κοντά στην ηλικία και σύμφωνα με τα σχόλια της δημοσίευσης, έκλεψαν τις εντυπώσεις με τα ολόσωμα μαγιό τους.
![lefteris petrounias kores magio paralia](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2022/07/05/lefteris_petrounias_kores_magio_paralia.jpg?t=MaYO6RsU6ejJsYcRj8hcpA)
Ο Ολυμπιονίκης επέστρεψε στην Αττική και ξεκίνησε τις προπονήσεις μετά την επέμβαση που έκανε και ετοιμάζεται εντατικά για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στο Μόναχο.
Λευτέρης Πετρούνιας – Βασιλική Μιλλούση: Η καθημερινότητα με τις κόρες του μέσα από φωτογραφίες
Ο Λευτέρης Πετρούνιας και η Βασιλική Μιλλούση είναι ενεργοί στα social media και μοιράζονται συχνά στιγμιότυπα της καθημερινότητάς τους με τις δύο κόρες τους. Η καθημερινή τους ρουτίνα περιλαμβάνει παιχνίδια, βόλτες, πολλές αγκαλιές, ενώ συχνά τις παίρνουν μαζί τους και στην προπόνηση στο γυμναστήριο.
Δείτε φωτογραφίες που έχουν δημοσιεύσει κατά καιρούς οι δύο αθλητές στην gallery που ακολουθεί.
![Ο Λευτέρης Πετρούνιας με την κόρη του, Λένια. Το στιγμιότυπο απαθανάτισε η Βασιλική Μιλλούση.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/07/05/petrounias-kores-stigmiotupa-2.jpg?t=OPGQwE-JS5L1UC2qkJqQkA)
![΄Τα δύο κοριτσάκια λατρεύουν τη ζωγραφική.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/07/05/petrounias_kores_zografiki.jpg?t=ITvOvRXU8MjUN1WX_yRE4g)
![Η Βασιλική Μιλλούση σε βόλτα με τις κόρες της.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/07/05/vasilikimillousi_2-1.jpg?t=vY3jgRQg30EwVjUUfP15zw)
![Ο Λευτέρης Πετρούνιας σε ένα ακόμα καλοκαιρινό στιγμιότυπο.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/07/05/eleftherios_petrounias-2.jpg?t=vyuKsCkxdBiDfatvYoTijA)
![Ο Ολυμπιονίκης φροντίσει να περνάει όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο με τις κόρες του και η απογευματινή βόλτα είναι στις καθημερινές τους συνήθειές.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/07/05/lefteris-petrounias-kores-1.jpg?t=BkUnh6Sl1qN6BKjSGD3ekw)
![Και για το τέλος μία απίθανη καλοκαιρινή φωτογραφία που είχε δημοσιεύσει η Βασιλική Μιλλούση το Πάσχα.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/07/05/1657889745197-838748466-lefteris-petrounias-kores-2.jpg?t=aq8fCXrDqjKWtbku9VizyQ)