Είναι διαφορετικό να μεγαλώνεις μαζί με τους παππούδες σου
Oι σημαντικότεροι λόγοι που αξίζει να λέγονται δεύτεροι γονείς.
![Είναι διαφορετικό να μεγαλώνεις μαζί με τους παππούδες σου](https://cdn.mommd.gr/img/1007/604/82/2019/10/02/6.jpg?t=r5TFQlvyvalcDZwnzy-aPA)
Οι παιδικές αναμνήσεις μπορεί με τα χρόνια να ξεθωριάζουν αλλά τα βασικά δεν ξεχνιούνται. Ακόμα θυμάμαι την πρώτη φορά που πήγα να δω σοβαρή ταινία στο σινεμά με τον πατέρα μου, ή την παρθενική μου επίσκεψη στη ρόδα του λούνα παρκ αγκαλιά με την μητέρα μου.
Διαβάστε περισσότερα στο Ratpack.gr