Κατερίνα Τσάβαλου: Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε μετά τη βάφτιση της κόρης της (pics)
Η κόρη της βαφτίστηκε την περασμένη Κυριακή.
![Κατερίνα Τσάβαλου: Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε μετά τη βάφτιση της κόρης της (pics)](https://cdn.mommd.gr/img/922/553/82/2019/09/17/katerinatsavalou-1.jpg?t=7YKsD74lIMHTwVOHvR8yuQ)
Η Κατερίνα Τσάβαλου και ο σύζυγός της Δημήτρης Στεργίου βάφτισαν την κόρη τους με νονούς τη Μαρία Κορινθίου και τον Γιάννη Αϊβάζη.
Η μικρή πήρε το όνομα Μαρία – Μελίνα , θα τη φωνάζουν όμως Μαριμέλη. Όπως δήλωσε μιλώντας στις κάμερες η ευτυχισμένη μανούλα, Μαρία είναι το όνομα της πεθεράς της και Μελίνα το όνομα που αρέσει στο Δημήτρη.
Το μυστήριο έγινε στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής στη Νέα Σμύρνη, παρουσία συγγενών και φίλων του ζευγαριού.Ο στολισμός της εκκλησίας ήταν στις αποχρώσεις του ροζ, ενώ στην είσοδο υπήρχαν πολύχρωμα μπαλόνια.
Στιγμιότυπα από τη βάφτιση ανέβασαν στα social media τόσο η Κατερίνα Τσάβαλου όσο και η νονά Μαρία Κορινθίου.
Η γλυκιά ηθοποιός, μετά τη βάφτιση θέλοντας να ευχαριστήσει τον κόσμο για τις ευχές του, δημοσίευσε μια ξεχωριστή φωτογραφία δίνοντας και μια υπόσχεση.
Δείτε στη gallery που ακολουθεί τόσο τη φωτογραφία όσο και το μήνυμά της.
Φωτογραφίες: Instagram Κατερίνα Τσάβαλου
![Οι ευτυχισμένοι γονείς στο προαύλιο της εκκλησίας που έγινε η βάφτιση](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/09/17/katerinatsavalou-5.jpg?t=G5CQ3hLZDxUFwEl7hxiPVQ)
![Με την μοναχοκόρη τους Μαριμέλη.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/09/17/katerinatsavalou-3.jpg?t=TbQwlALkFFMUS3RquqZ9nQ)
![Εδώ την ώρα του μυστηρίου](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/09/17/katerinatsavalou-6.jpg?t=yP3AIFohDG9LdsmBLioA3A)
![Φωτογραφίες ανέβασε και η νονά Μαρία Κορινθίου](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/09/17/katerinatsavalou-7.jpg?t=1AMpj9if2LgVz-6VIpJGCA)
!["Σας ευχαριστώ πάρα πολύ που μας τιμήσατε με την παρουσία σας στη βάπτιση της κόρης μας!!!](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/09/17/katerinatsavalou-4.jpg?t=uK-OjkZUA2zqJkwCqV2tCg)
![Θα ανεβάσω φωτογραφίες σας το υπόσχομαι !!!" έγραψε στη λεζάντα αυτής της φωτογραφίας η Κατερίνα Τσάβαλου](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/09/17/katerinatsavalou-2.jpg?t=scY4m9hJ4xcXPITeCbfNbQ)