Το λάθος της Ελένης στη φωτογραφία της που κανείς δεν παρατήρησε (pics)
Η Ελένη Μενεγάκη αν και γύρισε λίγες ημέρες στην Αθήνα για τα γυρίσματα του τρέιλερ της εκπομπής της, επέστρεψε στην Άνδρο και άρχισε να τρελαίνει ξανά το διαδίκτυο με τις φωτογραφίες της.
![Το λάθος της Ελένης στη φωτογραφία της που κανείς δεν παρατήρησε (pics)](https://cdn.mommd.gr/img/1080/648/82/2019/07/28/eleni-menegaki-lathos-forema-5.jpg?t=poETr22-C6CY2ChbPl5IvA)
Μετά την ολιγοήμερη αποχή της επέστρεψε δημοσιεύοντας φωτογραφίες και Instastory φορώντας ένα κατακόκκινο φόρεμα. Φωτογραφίες που από χθες κάνουν το γύρο του διαδικτύου.
Η αλήθεια είναι πως η Ελένη Μενεγάκη είναι από τις λίγες Ελληνίδες παρουσιάστριες που είναι τόσο δημοφιλής. Αυτός είναι και ο λόγος που οι φωτογραφίες που δημοσιεύει στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, γίνονται ανάρπαστες.
Το ίδιο συνέβη και με τη σημερινή της φωτογραφία. Εκείνη που δημοσίευσε για να καλημερίσει τους διαδικτυακούς της φίλους από το όμορφο νησί της Άνδρου. Όμως, η φωτογραφία της είχε ένα μικρό λάθος. Λάθος που δεν πρόσεξε ούτε η ίδια, ούτε ο άνθρωπος που τη φωτογράφησε.
Ποιο είναι αυτό; Κάντε swipe up και δείτε το:
![Μετά το κόκκινο φόρεμα που έκανε θραύση, η Ελένη Μενεγάκη, αποφάσισε να δημοσιεύσει μια παλιά της φωτογραφία για να καλημερίσει τους διαδικτυακούς της φίλους.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/28/eleni-menegaki-lathos-forema-4.jpg?t=E2OKSLojqdEpjRw6EZz5mQ)
![Να σας θυμίσουμε πως με αυτό το φόρεμα είχε φωτογραφηθεί στο παρελθόν, όπως μπορείτε να δείτε. Τη συγκεκριμένη φωτογραφία είχε δημοσιεύσει στις 18 Ιουνίου, λίγο πριν αρχίσουν οι καλοκαιρινές της διακοπές.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/28/eleni-menegaki-lathos-forema-1.jpg?t=WGpWTxslb67RSOJNgAYulw)
![Αυτή η φωτογραφία είναι από εκείνη την ημέρα, όμως κανείς δεν παρατήρησε το λάθος μέχρι και τώρα. Εσείς μπορείτε να δείτε, τι δεν πάει καλά με τη φωτογραφία;](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/28/1656118078547-413035214-eleni-menegaki-lathos-forema-5.jpg?t=V5ykikE7ruEXy-03UE_t7w)
![Η θηλιά από το φόρεμα όπως μπορείτε να δείτε και εσείς έχει βγει απ' έξω. Ένα μικρό λάθος που κανείς δεν πρόσεξε... εκτός από εμάς.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/28/eleni-thilia.jpg?t=CFX0csmczpbfn0SQ8fjLzA)
![Αυτό βέβαια είναι κάτι που δεν ενοχλεί την Ελένη Μενεγάκη, μιας και ουκ ολίγες φορές έχει αποδείξει πως δεν την νοιάζει η «τελειότητα».](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/28/eleni-menegaki-lathos-forema-2.jpg?t=6P7zWTeQw3X0ovuBqg1Q6A)
![Είτε με μακιγιάζ, είτε χωρίς, είτε φορώντας ακριβά και υπέρλαμπρα ρούχα, είτε τα αέρινα καφτάνια της, είναι απλή και δεν την νοιάζει τι θα πουν οι άλλοι, αρκεί η ίδια να νιώθει όμορφα και πάνω απ' όλα ο εαυτός της!](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/28/eleni-menegaki-lathos-forema-3.jpg?t=TSauwN2EkfR2KlsGLfpi5Q)