Γέννησε η Κάτια Ζυγούλη το τέταρτο παιδί της!
Η Κάτια Ζυγούλη έφερε στον κόσμο νωρίς το μεσημέρι της Πέμπτης (21/4) στο μαιευτήριο Λητώ, ένα υγιέστατο αγοράκι με καισαρική τομή, αφού και τα προηγούμενα παιδιά της τα είχε γεννήσει με καισαρική τομή, σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες.
![Γέννησε η Κάτια Ζυγούλη το τέταρτο παιδί της!](https://cdn.mommd.gr/img/531/318/82/2016/04/21/882fc6355aa77d802749051207b078ef.jpg?t=4-fLFsWwWYpfsO_F98PAdQ)
Ο ευτυχής μπαμπάς, Σάκης, δεν έφυγε λεπτό από κοντά της, ενώ όπως ακούγεται βρισκόταν μέσα τη στιγμή του τοκετού. Περίπου στις 11 το πρωί, η για τέταρτη φορά μανούλα δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, μία φωτογραφία που όπως φάνηκε και αργότερα, βρισκόντουσαν καθ οδόν για το μαιευτήριο και το προγραμματισμένο της ραντεβού.
![ggggg](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2016/04/21/1656100059088-499090277-ggggg.jpg?t=TEZUtw33LkemyXSkmgQoxw)
Τα σχόλια και οι ευχές των διαδικτυακών της φίλων έπεσαν βροχή με τους περισσότερους να εύχονται «Με ένα πόνο» και όλα να πάνε κατ ευχήν!
Να τους ζήσει!