Το «Στείλε μήνυμα όταν φτάσεις» νικήθηκε από ένα «πάμε κι όπου βγει»
«Παίρνω τηλέφωνο το παιδί μου και δεν απαντάει, μου είπε θα στείλει μήνυμα όταν φτάσει». Όλη η ουσία της ζωής στιβαγμένη σε ένα βαγόνι τρένου που έγινε παλιοσίδερα σε λίγα λεπτά.
![Το «Στείλε μήνυμα όταν φτάσεις» νικήθηκε από ένα «πάμε κι όπου βγει»](https://cdn.mommd.gr/img/1200/720/82/2023/03/02/b89ba546-dd1dbc14-steile_minima.jpg?t=qYyFHpidms7Wxk5xo0jjgg)
Έχεις υπάρξει φοιτητής; Ξέρεις σε πόση ώρα παίρνεις την απόφαση να μπεις σε ένα τρένο με τους φίλους σου για να ταξιδέψεις πριν τα μεσάνυχτα για τη Θεσσαλονίκη; Πέντε λεπτά. Βγάζεις εισιτήρια, πας στον σταθμό, στριμώχνεις τη βαλίτσα με πέντε ρούχα και παίρνεις τον δρόμο για πάνω.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr