Η Σταματίνα Τσιμτσιλή εύχεται στις «ζουζουνίτσες» της με μία φωτογραφία τους στην παραλία
Οι κορούλες της παρουσιάστριας γιορτάζουν και η ευχή που δέχτηκαν από τη μαμά τους είναι πολύ τρυφερή.
![Η Σταματίνα Τσιμτσιλή εύχεται στις «ζουζουνίτσες» της με μία φωτογραφία τους στην παραλία](https://cdn.mommd.gr/img/1200/720/82/2022/08/15/74be3c6e-d9cc3f58-stamatina_tsimtsili_euxes_kores_dekapentaugoustos.jpg?t=anRp3wWSO1IS4N_Scr3-3A)
Μεγάλη γιορτή η σημερινή για όλη την Ελλάδα, αφού όχι μόνο γιορτάζουμε την Κοίμηση της Θεοτόκου, αλλά και πολλοί, άντρες και γυναίκες, έχουν την ονομαστική τους εορτή. Ανάμεσα σε αυτούς και η Σταματίνα Τσιμτσιλή που γιορτάζουν και τα δύο κοριτσάκια της, η Νάγια και η Μαρία.
Η 40χρονη παρουσιάστρια άδραξε την ευκαιρία να κάνει μία ανάρτηση για τον Δεκαπενταύγουστο, ώστε πρώτα απ’ όλα να ευχηθεί στις κόρες της που γιορτάζουν, αλλά μαζί με εκείνες και η μαμά της, η αδερφή της, η πεθερά της, οι κουμπάρες της και η βαπτιστήρα της. Οπότε μάλλον θα βρίσκεται ολημερίς στα τηλέφωνα σήμερα για τις απαραίτητες ευχές...
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr