Κάνε matte το μαύρο μανικιούρ και θα ενθουσιαστείς
Ναι μεν η Κατερίνα Καινούργιου διάλεξε ένα all-time classic μανικιούρ, αλλά το πήγε ένα level παραπέρα.
![Κάνε matte το μαύρο μανικιούρ και θα ενθουσιαστείς](https://cdn.mommd.gr/img/1200/720/82/2023/02/28/2747836b-cebe26fd-kainourgiou_maura_nyxia.jpg?t=MxyqVo-Rzc2_QMnQ37F-PA)
Η Κατερίνα Καινούργιου είναι mani lover και το έχει αποδείξει πολλές φορές. Δεν υπάρχει περίπτωση, δηλαδή, να τη δεις με απεριποίητα άκρα και, μάλιστα, η παρουσιάστρια επιλέγει κυρίως τις πιο hot τάσεις στα nail art της.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr