Κατερίνα Καραβάτου: Δε φαντάζεστε πώς φωτογράφισε τα παιδιά της στο σούπερ μάρκετ (pics)
Δείτε τη φωτογραφία που ανέβασε η Κατερίνα Καραβάτου και απέσπασε πάνω από 10.000 likes.
![Κατερίνα Καραβάτου: Δε φαντάζεστε πώς φωτογράφισε τα παιδιά της στο σούπερ μάρκετ (pics)](https://cdn.mommd.gr/img/955/573/82/2020/02/17/katerina-karavatou.jpg?t=0f8uztCz1t8trsTPRHcWPA)
Όπως κάθε μαμά, έτσι και η Κατερίνα Καραβάτου έχει αδυναμία στα παιδιά της. Η Αέλια και ο μικρός Αρίωνας είναι προτεραιότητά της και παρά τις αυξημένες επαγγελματικές της υποχρεώσεις, φροντίζει να περνάει μαζί τους όσο περισσότερο χρόνο μπορεί.
Η Κατερίνα Καραβάτου είναι λάτρης του Instagram και πολύ συχνά ανεβάζει φωτογραφίες από την επαγγελματική αλλά και οικογενειακή της καθημερινότητα. Οι φωτογραφίες μάλιστα με τα παιδιά της είναι αυτές που κλέβουν πάντα τις εντυπώσεις και αποσπούν τα περισσότερα likes.
Η τελευταία φωτογραφία με τα παιδιά της ανέβηκε προχθές και έχει ήδη πάνω από 10.000 likes. Η μαμά Κατερίνα, η Αέλια και μικρός Αρίωνας πήγαν στο σούπερ μάρκετ και η παρουσιάστρια απαθανάτισε με τον φωτογραφικό της φακό το πιο απίθανο στιγμιότυπο.
Δείτε τη φωτογραφία στην gallery που ακολουθεί.
![Η Κατερίνα Καραβάτου είναι μία πολύ τρυφερή μαμά και περνάει όσο περισσότερο χρόνο μπορεί με τα δύο της παιδιά, Αέλια και Αρίωνα.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2020/02/17/katerina-karavatou-souper-market-me-gio-4.jpg?t=sRy_rqQ_YL-pP-3w_zzIWw)
![Κάθε τόσο, η διάσημη μαμά μοιράζεται μαζί μας στιγμές από την καθημερινότητά της στο Instagram...](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2020/02/17/katerina-karavatou-souper-market-me-gio-2.jpg?t=h0P_WaMdi1vB-ojFaJ9h-Q)
![...και φυσικά οι φωτογραφίες με τα δύο παιδιά, κλέβουν πάντα τις εντυπώσεις.](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2020/02/17/katerina-karavatou-souper-market-me-gio-3.jpg?t=GwwRHb2c7SGqhVV1dQIBgg)
![Η τελευταία φωτογραφία που ανέβασε με τα παιδιά της, είναι αυτή που βλέπετε παραπάνω. Η παρουσιάστρια επισκέφτηκε το σούπερ μάρκετ με τα παιδιά της και απαθανάτισε με τον φωτογραφικό φακό τον μικρό Αρίωνα μέσα στο καρότσι και την Αέλια μπροστά. "Συμβαίνει](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2020/02/17/katerina-karavatou-souper-market-me-gio-1.jpg?t=kJnjG8myfFV6LaUHlkIVlA)