Ελένη Μενεγάκη: Κι όμως αυτή είναι η πρώτη δημόσια ερωτική εξομολόγηση στον Μάκη της!
Βρήκαμε την πρώτη φορά που η Ελένη Μενεγάκη εξέφρασε δημόσια τον έρωτά της για τον Μάκη Παντζόπουλο και… δε φαντάζεστε τον τρόπο!
![Ελένη Μενεγάκη: Κι όμως αυτή είναι η πρώτη δημόσια ερωτική εξομολόγηση στον Μάκη της!](https://cdn.mommd.gr/img/1200/720/82/2019/07/24/elenimenegakimakis-pantzopoylos.jpg?t=UJZVHYmzJIfFvcEOohx9uw)
Η Ελένη Μενεγάκη και ο Μάκης Παντζόπουλος φέτος το καλοκαίρι συμπληρώνουν 10 χρόνια μαζί, 10 χρόνια γνωριμίας.
Η Ελένη και ο Μάκης έκλεισαν τέσσερα χρόνια έγγαμου βίου και εννιά χρόνια είναι μαζί, όμως φέτος το καλοκαίρι κλείνουν 10 χρόνια από την ημέρα που πρωτοσυναντήθηκαν, που γνωρίστηκαν. Αυτή η γνωριμία εξελίχθηκε σε μία υπέροχη σχέση, σε έναν δυνατό έρωτα και καρπός του έρωτάς τους είναι η μικρή Μαρίνα!
Ποια ήταν όμως η πρώτη φορά που η Ελένη εξομολογήθηκε δημόσια τον έρωτά της για τον Μάκη; Αρχικά, η παρουσιάστρια δεν είπε τίποτα μέσα από την εκπομπή της, δεν έγραψε δυο λόγια αγάπης στο twitter ή στο instagram, όμως αναφέρθηκε πρώτη φορά στον άντρα της με ένα υπέροχο και ρομαντικό τρόπο, που μας θύμισε την εφηβεία μας, όταν ερωτευόμασταν και το γράφαμε στο θρανίο, στα τζάμια, στον τοίχο.
Η Ελένη λοιπόν εξομολογήθηκε πρώτη φορά τον έρωτά της γράφοντας στην αμμουδιά το αρχικό γράμμα του ονόματός της και του Μάκη και έβαλε μία καρδούλα. Ρομαντικό και κοριτσίστικο, δε νομίζετε;
Δείτε στην gallery που ακολουθεί την πρώτη φορά που η Ελένη Μενεγάκη εξομολογήθηκε δημόσια τον έρωτά της!
![Η Ελένη Μενεγάκη γιόρτασε την πρώτη επέτειο γάμου με τους συνεργάτες της πριν τέσσερα χρόνια](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/elenimenegaki_10683800_983128835080952_501006435_n.jpg?t=Ls6K6C2wXgl9UTqDiaiBSw)
![Ελένη Μενεγάκη ζει τον απόλυτο έρωτα με τον Μάκη της](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/elenimenegaki_28158962_145828139421220_2428633804923994112_n.jpg?t=igJCnSQnj5qa3alUn-32Dw)
![Η Ελένη Μενεγάκη και ο Μάκης Παντζόπουλος γνωρίστηκαν πριν δέκα χρόνια και εννιά χρόνια είναι μαζί!](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/elenimenegaki_43984971_340629989832218_2056123542014462190_n.jpg?t=qGAjvamkopK1deLRGxJoGA)
![Η Ελένη πηγαίνει παντού με τον σύζυγό της, ταξίδια το εξωτερικό, διακοπές στα ελληνικά νησιά, εξόδους σε θέατρα, σινεμά και νυχτερινά κέντρα (πιο σπάνια λόγω παιδιών)](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/elenimenegaki_47585923_728206734239392_7854730509032915696_n.jpg?t=SL6p54GB_Ne5VuvjTDbajg)
![Έρωτας, ο απόλυτος έρωτας, ο δικός τους ο έρωτας!](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/elenimenegaki_46558928_1940963039291524_7513453142927151245_n.jpg?t=0KpMN-HNJZcrhMtPnJiqlg)
![Η Ελένη πια δημοσιεύει φωτογραφίες αγκαλιά με τον Μάκη της στο instagram παρόλο που δεν είναι και λάτρης των φωτογραφιών!](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/elenimenegaki_60423806_141149650393944_2401818002773462928_n.jpg?t=46BXd39PW1degvgSikiWWQ)
![Η Ελένη όταν δεν έχει εκπομπή, πολλά Σαββατοκύριακα και το μεγαλύτερο μέρος των καλοκαιρινών διακοπών της περνά στα Άχλα της Άνδρου](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/elenimenegaki_16906623_1152194811574673_2197938776309760000_n.jpg?t=_5B5hxyt9J90Sd6uznnfSw)
![Όταν την ρωτούν το μυστικό της ομορφιά της, η Ελένη λέει: «Είμαι με τον άνδρα που αγαπώ και επιθυμώ. Αυτό είναι το μυστικό»](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/elenimenegaki_29717959_574685802924658_300456567495458816_n.jpg?t=2W4WdnYSqZE7OOukkRhOIQ)
![Ιδού η πρώτη φορά που η Ελένη δημόσια εξέφρασε τον έρωτά της για τον Μάκη](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/eleniexomologhsh.jpg?t=4AQ3RUaaf_YxsmzL5agaiA)
![Η πιο ρομαντική δημόσια εξομολόγηση, δε νομίζετε;](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2019/07/24/elenimenegaki_13395163_488650084666822_1776490964_n.jpg?t=fTjUeR7SYFEUHXajUMtT0w)