Κατερίνα Καραβάτου: Ο γιος της παίζει ποδόσφαιρο στο πλατό του My Style Rocks
H ανάρτηση της παρουσιάστριας.
![Κατερίνα Καραβάτου: Ο γιος της παίζει ποδόσφαιρο στο πλατό του My Style Rocks](https://cdn.mommd.gr/img/1080/648/82/2023/10/30/KARAVATOU.jpg?t=Niy8eS4hqmBmMpQssX6Xaw)
Κατερίνα Καραβάτου
Ποιος είπε ότι στο πλατό του My Style Rocks εμφανίζονται μόνο οι διαγωνιζόμενες, οι κριτές ή οι καλεσμένοι. Αυτή τη φορά στο πλατό... δεν περπάτησε αλλά έπαιξε μπάλα, ο Αρίωνας, γιος της Κατερίνας Καραβάτου. Η παρουσιάστρια πήρε στη δουλειά τον γιο της και εκείνος έκανε αυτό που ξέρει καλύτερα: να παίζει ποδόσφαιρο.
Όπως μπορείτε να δείτε και εσείς στη φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ο Αρίωνας παίζει μπάλα. «Εντός έδρας...» σχολίασε με χιούμορ η Κατερίνα Καραβάτου.
![katerina-karavatou.jpg](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2023/10/30/482d2f46-katerina-karavatou.jpg?t=5MvMHePVdHaEQXjVnlxEMA)
Από τις τελευταίες αναρτήσεις της Κατερίνας Καραβάτου ο καθένας μπορεί να διαπιστώσει ότι ο Αρίωνας λατρεύει το ποδόσφαιρο.
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2023/10/26/karavatou-gios-(2).jpg?t=MTQgrsHESjjeYgkLPX1mLQ)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2023/10/26/karavatou-gios-(4).jpg?t=UizzUvCKwk8MeAvVmLAGtw)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2023/10/16/karavatou-podosfairo.jpg?t=DknJszPIqwio0VFV1fAbLQ)
Όσο για την Κατερίνα Καραβάτου; Αυτή είναι μια μαμά που έχει μάθει να μαρκάρει, να κάνει σουτ και να αποκρούει την μπάλα όταν αναλαμβάνει ρόλο τερματοφύλακα.