![Γεωργία Αβασκαντήρα: Βόλτα με τον γιο της (εικόνες)](https://cdn.mommd.gr/img/1080/648/82/2022/12/14/547026c7-avaskantira-gios.jpg?t=9kOG8Yn-voucx6PQkSOZPg)
Με casual look μαζί με τον γιο της φωτογραφήθηκε πριν λίγες μέρες η Γεωργία Αβασκαντήρα. Η τρυφερή μαμά αγαπά τις ατμοσφαιρικές φωτογραφίες και ο γιος της, Αλέξανδρος, είναι έμπνευση για εκείνη.
Μαμά και γιος κάνουν πολλά πράγματα μαζί και απολαμβάνουν πολλές φορές μαζί στιγμές ηρεμίας και χαλάρωσης μακριά από τα αδιάκριτα βλέμματα.
Η Γεωργία Αβασκαντήρα έχει μεγάλη αδυναμία στον γιο της και προσπαθεί να περνά όσο περισσότερο χρόνο γίνεται μαζί του. Τα ερεθίσματα που του δίνει; Πολλά. Και όλα μέσα από τις δραστηριότητες που επιλέγουν να κάνουν μαζί.
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/12/14/abaskantira-gios-(6).jpg?t=23Oo4L83-GRsoPNEzOoIvA)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/12/14/abaskantira-gios-(4).jpg?t=8ikN1SllX5m_toiQ9etz4g)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/12/14/abaskantira-gios-(5).jpg?t=-ue1hSM_vKDOHBo6WVTE2g)
Στην τελευταία τους ανάρτηση μαμά και γιος κάνουν βόλτα μαζί. Τι κοινό έχουν; Εκτός από το casual ντύσιμό τους, φορούν στην πλάτη τους ίδιες τσάντες σε διαφορετικό χρώμα.
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/12/14/abaskantira-gios-(1).jpg?t=PBwxzgyGxlAlQ8bxd0hFIQ)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/12/14/abaskantira-gios-(2).jpg?t=odW0wwkJerZFv4tuftkP0A)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/12/14/abaskantira-gios-(3).jpg?t=-2kf3yVsum2zChDnLkqhgw)
Τη συγκεκριμένη τσάντα ο μικρός Αλέξανδρος δεν την αποχωρίζεται. Τουλάχιστον αυτό φαίνεται μέσα από άλλες φωτογραφίες που έχει δημοσιεύσει η μαμά Γεωργία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
![gios-tsanta.jpg](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2022/12/14/gios-tsanta.jpg?t=6KR0GxTcvlQOO2L8aUKWDg)