Ντορέττα Παπαδημητρίου: Με τον γιο της, Φίλιππο, ταξίδι στο εξωτερικό (εικόνες)
«3 μέρες περπατήσαμε πολύ! Παααρα πολύ! Κάθε βήμα όμως ,συνοδευόταν από υπέροχες εικόνες. Happy traveller 🙋🏼♀️»
![Ντορέττα Παπαδημητρίου: Με τον γιο της, Φίλιππο, ταξίδι στο εξωτερικό (εικόνες)](https://cdn.mommd.gr/img/1080/648/82/2022/11/20/832c4351-doretta-papadimitriou-gios-filippos-(4).jpg?t=TjgqPzuvNK5de5-xB3vr3Q)
Η Ντορέττα ταξίδεψε με τον γιο της μέχρι την όμορφη Γαλλία, Ελβετία και Γερμανία κάνοντας ένα γρήγορο tour μαζί με τον γιο της, Φίλιππο. Όπως η ίδια σχολίασε στα hashtag της επρόκειτο για schooltrip αλλά συνόδευσε τον γιο της και απόλαυσαν μερικές στιγμές μαζί.
Στις πρώτες τις φωτογραφίες που δημοσίευσε μέσα στο Σαββατοκύριακο η ίδια ποζάρει με τον γιο της Φίλιππο. Αυτό μάλιστα που πολλοί σχολίασαν είναι το ύψος του. Όπως θα δείτε και εσείς είναι αρκετά ψηλός.
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/doretta-papadimitriou-gios-filippos-(4).jpg?t=O1tQA4FiXcj3wgUGzMzJDA)
Πόσο μου αρέσει να ταξιδεύω με τα παιδιά μου .Να γνωρίζουμε τον κόσμο ,να δημιουργούμε αναμνήσεις .Αξία ανεκτίμητη
![doretta-papadimitriou-gios-filippos-(1).jpg](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/c67372d3-doretta-papadimitriou-gios-filippos-(1).jpg?t=qy7etMUlv20LuyA_fS_eVA)
Το Εγκισάιμ, (Eguisheim), είναι κωμόπολη της Αλσατίας στο νομό του Άνω Ρήνου. Βρίσκεται δηλαδή στη βόρειο-ανατολική Γαλλία.
Σειρά είχαν οι φωτογραφίες από τη Χαϊδελβέργη. Τις οποίες συνόδευσε με το εξής σχόλιο: « Αυτή η πόλη είναι σαν από παραμύθι .
Σαν να περπατάς μέσα σε ένα πίνακα ζωγραφικής 💚»
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/xaidelbergi-ntoretta-(2).jpg?t=81nKASIBcDOOThpMeMjP6A)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/xaidelbergi-ntoretta-(4).jpg?t=qu9-GtIPp-fUgRk3i2EEQg)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/xaidelbergi-ntoretta-(3).jpg?t=oog-FFzehnYp5vdGzdSs6w)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/xaidelbergi-ntoretta-(5).jpg?t=dT0mX09t9dYvj5o-KcvTDQ)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/xaidelbergi-ntoretta-(1).jpg?t=fVayMWWcakx4HKc04iqMww)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/xaidelbergi-ntoretta-(6).jpg?t=ynM7BxZWhSSp4JH4Jkb9-g)
Ακολούθησαν μερικές ακόμη φωτογραφίες αλλά από την Ελβετία, δείχνοντας στους διαδικτυακούς της φίλους μερικές από τις ομορφιές που είδε σχολιάζοντας: «3 μέρες περπατήσαμε πολύ! Παααρα πολύ! Κάθε βήμα όμως ,συνοδευόταν από υπέροχες εικόνες. Happy traveller 🙋🏼♀️»
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/ntoretta.jpg?t=t8cC8LwXvwlUKS787TuRGg)
![](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/11/20/doretta-papadimitriou-gios-filippos-(3).jpg?t=Tif9_PZxVKQoKl39K0BpQw)
Να σας θυμίσουμε ότι η Ντορέττα Παπαδημητρίου έχει δυο γιους. Τον Φίλιππο και τον μεγαλύτερο γιο της, Διονύση, που έχει αποκτήσει με τον γάμο που είχε με τον επιχειρηματία Κώστα Πηλαδάκη, ο οποίος μάλιστα έφυγε στις αρχές του Φθινοπώρου για σπουδές στην Κύπρο.