Σία Κοσιώνη: Από το σχολείο στο γραφείο - Η ανάρτηση με τον Δήμο και τα χιλιάδες likes
Με αφορμή τη λήξη της σχολικής χρονιάς δημοσίευσε φωτογραφία με τον γιο της.
![Σία Κοσιώνη: Από το σχολείο στο γραφείο - Η ανάρτηση με τον Δήμο και τα χιλιάδες likes](https://cdn.mommd.gr/img/638/382/82/2022/06/17/sia-kosioni-gios-anartiseis-5.jpg?t=ut0-3PcH-dcz7dwmKJiKag)
Μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Σία Κοσιώνη θέλησε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους μία πολύ τρυφερή φωτογραφία από το γραφείο της, στην οποία κρατά αγκαλιά τον γιο της, καρπό του έρωτά της με τον Κώστα Μπακογιάννη.
Προκειμένου λοιπόν να πει «αντίο» στη φετινή σχολική χρονιά η δημοσιογράφος, ανέβασε μία πολύ τρυφερή φωτογραφία του μικρού της Δήμου, στην οποία φαίνεται πόσο πολύ έχει μεγαλώσει μέσα στον τελευταίο χρόνο.
"Απ’το σχολείο στο γραφείο! ☀️☀️#endofschoolyear #byebyeschool #summer #workingmom #together #myson #mysunshine", σχολίασε κάτω από τη φωτογραφία που τη δείχνει να έχει στην αγκαλιά της τον μικρό Δήμο και να παίζει μαζί του.
Γύρω από το γραφείο της δημοσιογράφου υπάρχουν φωτογραφίες της οικογένειάς της. Όπως θα δείτε και εσείς στη μία διακρίνεται ο Κώστας Μπακογιάννης αγκαλιά με τον γιο του, σε μια άλλη εκείνη μαζί με τον μικρό Δήμο, ενώ πίσω από την πλάτη της φιγουράρει ο γιος της.
Οι αναρτήσεις που κάνει με τον γιο της λιγοστές. Γι' αυτό εμείς διαλέξαμε 5 που ξεχωρίσαμε μέσα σε αυτή τη χρονιά και σας τις δείχνουμε παρακάτω.
![Σία Κοσιώνη: "Αυτό το τυπάκι που με κάνει σήμερα -και κάθε μέρα- να γιορτάζω… Χρόνια πολλά μανούλες!! ❤️??"](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/06/17/1656125873679-864865836-sia-kosioni-gios-anartiseis-5.jpg?t=Pz0RK3bTIUuFl0LIz7NrOQ)
![Σία Κοσιώνη: "Απ’το σχολείο στο γραφείο! ☀️☀️#endofschoolyear #byebyeschool #summer #workingmom #together #myson #mysunshine"](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/06/17/sia-kosioni-gios-anartiseis-1.jpg?t=SIk6-Cg9GIoAxgwU789_Vg)
![Σία Κοσιώνη: "Χρόνια πολλά Ελλάδα! #25march #anniversary #greece"](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/06/17/sia-kosioni-gios-anartiseis-4.jpg?t=0iWtkAFVqkBSDL_F11Tgwg)
![Σία Κοσιώνη: "Η έκπληξη ήρθε 7.10 το πρωί! Η ωραιότερη τούρτα του κόσμου! Pastry chef Δαναη, βοηθοί Ολυμπία και Δήμος, υψηλή εποπτεία Παυλος! ???❤️???♀️ #birthday #birthdaycake #42"](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/06/17/sia-kosioni-gios-anartiseis-6.jpg?t=ch1MLNRbEbCt2ru0WliksQ)
![Σία Κοσιώνη: "Από μικρή κάθε φορά που ζοριζόμουν ανέβαινα κάπου ψηλά. Είχα τον βράχο μου κοντά στα ραντάρ στην Πεντέλη από όπου χάζευα το αχανες λεκανοπέδιο και τη βοή του, αλλά και το καταφύγιο μου στην ταράτσα, όπου ξάπλωνα στην δροσερή πλάκα και το βλέ](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/06/17/sia-kosioni-gios-anartiseis-2.jpg?t=Hvv0Y_DzmUt3eUV3eUpaIw)
![Σία Κοσιώνη: "Να χορταίνεις Ελλάδα και ελευθερία… #naousa #giannakochori #Kir-Yianni #winery #greekwines #wine #winelover #myson #freedom #northerngreece #greece??"](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2022/06/17/sia-kosioni-gios-anartiseis-3.jpg?t=ZkoWpKWuOEc8KqMMwFdLdA)