Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του
Ο μικρός έγινε έξι ετών.
![Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του](https://cdn.mommd.gr/img/798/478/82/2021/08/11/adamopoulou-papazisis1.jpg?t=2jVg4X2cuHVpk4bqohncKQ)
Γενέθλια είχε ο γιος της Βανέσας Αδαμοπούλου και του Ιωάννη Παπαζήση, Ιάσονας.
Ο μονογογιός τους έγινε έξι ετών και οι ευτυχισμένοι γονείς θέλησαν να μοιραστούν αυτό το σημαντικό γεγονός και με τους διαδικτυακούς τους φίλους.
Δημοσίευσε λοιπόν ο καθένας στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram φωτογραφία του Ιάσονα με τις ευχές τους.
Ο Ιωάννης Παπαζήσης επέλεξε μια ασπρόμαυρη φωτογραφία με τον γιο του να χαμογελούν ευτυχισμένοι και έγραψε: “Χθες ησουν μέσα στη χούφτα μου και με κοιτούσες βαθεια μέσα στα μάτια....σήμερα γίνεσαι 6....είσαι η ζωή μου..ότι και αν γίνει.. χρόνια πολλά my little monkey ? “.
![papazisisioannis1](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2021/08/11/papazisisioannis1.jpg?t=fD8fXYZczguZmw6P5ezAyQ)
Η δε μαμά Βανέσα Αδαμοπούλου, δημοσίευσε μια φωτογραφία του Ιάσονα την ώρα που τρώει την τούρτα του. “ Χαρούμενα γενέθλια αγάπη μου !!”, ήταν η δική της ευχή.
![vanessaadamopoulou1](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2021/08/11/vanessaadamopoulou1.jpg?t=EEt0VcPpseMnk8ryBj-PSg)
Το πρώην ζευγάρι μπορεί να έχει πάρει χωριστούς δρόμους, όμως το παιδί ήταν και είναι η προτεραιότητά του.
Χαμηλών τόνων και οι δυο αποφεύγουν να σχολιάσουν οτιδήποτε αφορά την προσωπική τους ζωή. 'Οπως είχε δηλώσει η Βανέσα Αδαμοπούλου στην εκπομπή “ Πάμε Δανάη”,
έχει θέσει άλλες προτεραιότητες στη ζωή της, όπως το παιδί της, κι όχι αυτά που γράφονται.
“Από τότε που ξεκίνησα έχω μια φιλοσοφία και μία στάση ζωής , πιο διακριτική, ιδιαίτερα για τα προσωπικά και τα οικογενειακά μου”, ανέφερε χαρακτηριστικά τονίζοντας ότι δεν έχει σχολιάσει ποτέ την προσωπική της ζωή.
Η ίδια αποφεύγει - τις περισσότερες φορές- να δείχνει καθαρά το πρόσωπο του γιου της σε αντίθεση με τον Ιωάννη Παπαζήση ο οποίος στις φωτογραφίες που έχει δημοσιεύσει με τον γιο του, ο μικρός φαίνεται ολοκάθαρα.
Δείτε μερικές από τις αναρτήσεις τους στη gallery που ακολουθεί.
![Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/08/11/vanessa_adamopoulou-gios-genethlia-4.jpg?t=9kW7atvb9ZCrAr3XfjG_RA)
![Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/08/11/vanessa_adamopoulou-gios-genethlia-3.jpg?t=tkzqyeIVTyjkQk-SfCAd3g)
![Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/08/11/vanessa_adamopoulou-gios-genethlia-7.jpg?t=5aUsg0KR8Nd5GV7ABw0AGA)
![Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/08/11/vanessa_adamopoulou-gios-genethlia-8.jpg?t=2RC5WU3NycVTqsMllNuvyA)
![Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/08/11/vanessa_adamopoulou-gios-genethlia-2.jpg?t=D124h9lPnD7QSjLTAhh_uA)
![Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/08/11/vanessa_adamopoulou-gios-genethlia-5.jpg?t=atX9iy-eUj-72f0IAvXnrg)
![Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/08/11/vanessa_adamopoulou-gios-genethlia-6.jpg?t=uiIlsNx2U_WZA4_ly_WJ7g)
![Αδαμοπούλου - Παπαζήσης: Έτσι ευχήθηκαν στον γιο τους για τα γενέθλιά του](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/08/11/vanessa_adamopoulou-gios-genethlia-1.jpg?t=wGzzGDyqxUFR1TImeTMeww)