Μουμούρης - Γιαννακοπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με τις τρεις κόρες τους
Δείτε τα τρία κορίτσια ντυμένα με παραδοσιακές φορεσιές.
![Μουμούρης - Γιαννακοπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με τις τρεις κόρες τους](https://cdn.mommd.gr/img/1022/613/82/2021/03/26/maximos-moumouris-kores-8.jpg?t=Pu3l0oCgOF2X_7sjY8oaug)
Ο Μάξιμος Μουμούρης και η βουλευτής του ΚΙΝ.ΑΛ., Νάντια Γιαννακοπούλου, μετρούν πάνω από 18 χρόνια κοινής πορείας.
Η δυο τους γνωρίζονταν ήδη από το σχολείο, όπως όμως έχουν πει σε συνεντεύξεις τους, η σχέση του ξεκίνησε στα φοιτητικά τους χρόνια όταν βρέθηκαν ξανά μέσω κάποιων κοινών τους φίλων.
Ο ηθοποιός και η πολιτικός έχουν αποκτήσει τρεις κόρες και όλα αυτά τα χρόνια προσπαθούν να κρατήσουν την οικογενειακή τους ζωή μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. H μόνη που κάποιες φορές μοιράζεται στιγμιότυπα από την καθημερινότητά τους με τα παιδιά μέσω των social media, είναι η Νάντια Γιαννακοπούλου και αυτό όταν υπάρχει κάποια ιδιαίτερη περίσταση, όπως η πρώτη μέρα στο σχολείο, γενέθλια κ.α.
Μία τέτοια περίσταση ήταν και η χθεσινή ημέρα. 200 χρόνια συμπληρώθηκαν φέτος την 25η Μαρτίου από την Επανάσταση του 1821 και τα timeline στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης κατακλύστηκαν με εικόνες της γαλανόλευκης και άλλες σχετικές φωτογραφίες.
Η πολιτικός έστειλε τις δικές της ευχές μέσω Insatgram, με μία οικογενειακή φωτογραφία. Η Νάντια Γιαννακοπούλου και οι κόρες της φόρεσαν παραδοσιακές στολές και μαζί με τον Μάξιμο Μουμούρη πόζαραν στον φωτογραφικό φακό.
"Χρόνια πολλά Ελλάδα!
Χρόνια πολλά Ελληνίδες και Έλληνες!!!"
![moumouris giannakopoulou kores](https://cdn.mommd.gr/img/900/max/90/2021/03/26/moumouris_giannakopoulou_kores.jpg?t=SLJ1r-qfTuG3Ckui3O_RJw)
Δείτε ακόμα περισσότερα στιγμιότυπα του ζευγαριού με τις κόρες του στην gallery που ακολουθεί.
![Μουμούρης - Γιαννακοπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με τις τρεις κόρες τους](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/03/26/maximos-moumouris-kores-11.jpg?t=OQeGSRtw5W89bDVQJoLuqA)
![Μουμούρης - Γιαννακοπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με τις τρεις κόρες τους](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/03/26/maximos-moumouris-kores-3.jpg?t=860CkkNFW437vsup7FIIcA)
![Μουμούρης - Γιαννακοπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με τις τρεις κόρες τους](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/03/26/maximos-moumouris-kores-9.jpg?t=LJvNXJjW2sKhzMfbPAwYrA)
![Μουμούρης - Γιαννακοπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με τις τρεις κόρες τους](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/03/26/maximos-moumouris-kores-7.jpg?t=WqGkAMN_a2r43zw6Ov7_Ag)
![Μουμούρης - Γιαννακοπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με τις τρεις κόρες τους](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/03/26/maximos-moumouris-kores-10.jpg?t=XSCaoPx5ZjcGWR3usZAbfw)
![Μουμούρης - Γιαννακοπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με τις τρεις κόρες τους](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/03/26/maximos-moumouris-kores-4.jpg?t=1v0uqYQA-wMbljPf2mfCuA)
![Μουμούρης - Γιαννακοπούλου: Η σπάνια φωτογραφία με τις τρεις κόρες τους](https://cdn.mommd.gr/img/1300/1300/90/2021/03/26/maximos-moumouris-kores-2.jpg?t=iKxr2v22qG65u4BK-6jdvQ)